Bariyer – Kollu – Otomatik

Ana sayfa / Bariyer – Kollu – Otomatik

Hizmet Detay

Bariyer Servis, Montaj ve Satış Hizmeti

BARİYER SİSTEMLERİ

Bariyer ( Otomatik bariyer )

 Bariyer (Otomatik bariyer) ürünümüz genellikle kontrol istenen yerlerde kullanılır.Kullanım yerleri olarak en çok otoparklarda veya özel mülklerin girişlerinde kullanılır.Özel güvenlik konusunda artısı olduğu için tercih edilmekte.Mantar bariyerler ve kollu bariyerler alt çeşitleridir.Mantar bariyerler genellik ekstra güvenlik önlemlerinde kullanılır.Sessiz ve konforlu çalışma düzeneğinin yanı sıra kolay açılıp kapanması artı yönlerindendir.Otomatik olmasının yanı sıra elle kontrol edilebilme özelliği de vardır.

Özellikle araç girişi istenmeyen bölgelerde veya tercihen araç geçişlerini sağlamak amacı ile kullanılır.Özellikle mantar bariyerler özel güvenlik bölgelerinde en çok tercih edilendir.Emniyet, hastane girişi, alışveriş merkezlerinde ve otopark alanlarında kullanılır.Parlak ve yanıp sönen renkler dışında çeşitli renklerde led ışıkları ile dikkat çekicidir.

Kollu bariyer ürünümüz ise mantar bariyere göre daha estetiktir.Aynı işlevlerde ve görevlerde kullanılır.Bu iki ürün de son teknoloji sistemler içermektedir.Yapısında olan kaliteli ürünleri yapım konusunda tecrübeli ve yılların deneyimine sahip ekip arkadaşlarımız tarafından üretimi yapılmaktadır.

Güvenlik konusunda en başlıca tercihlerinizden olan Firmamız, profesyonel ekibi ve nezih müşteri danışmanları ile hizmet vermeye devam etmekte.Siz elit müşterilerin bir çok konuda güvenlik ihtiyacınızı yıllardır gidermekte.Ortalama maliyeti, son teknoloji ürün ve bakım gerektirmeyen özelliği ile firmamız artılarını siz müşterilerimize hissettirmekte.

BARİYER ÇEŞİTLERİ

Bariyer , istenmeyen araçların girmesini engelleyen güvenlik amacıyla konulmuş bir engelleyicidir.Otoparklar,Hastaneler,Emniyetler ve daha bir çok kamu ve özel kurumlarda kullanılır.Bariyer çeşitleri konusunda önde gelen iki tür vardır.Bunlar mantar bariyer , kollu bariyer.

Mantar Bariyer (Otomatik)

Mantar bariyer otomatik ve manuel şekilde kullanılabilmektedir.Özel üretim olan bu ürünümüz günümüzün alan koruma konusunda istenen ürünleri haline getirmiştir.Sorunsuz ve akıcı şekilde çalışması olası araba çarpma veya tehlike içeren durumları engelleyen bir yapıdadır.

Kollu Bariyer (Otomatik)

Bariyer modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir.Uzaktan kumanda edilme özelliği ve tüm tehlikeleri egale edecek yapısı onu özel kılmakta.Genellikle belediye giriş çıkışlarında ve otopark otomasyonları kullanılmaktadır.Estetik olarak güzel olmasının yanında hasarı emme gücü de yüksektir.Araç sirkülasyonun yoğun olduğu zaman dilimlerinde hızı arttırabilir böylece karışıklık ve beklemenin önüne geçebilirsiniz.

Yapılan araştırmalar bu iki tür bariyer sisteminin de avantajlarının dezavantajlarına göre çok olduğunu söylemekte.Bir çok tehlike durumda korunan alanın güvenliğini sağlar.Düşük bakım maliyetlerinin yanında basit ve pratik yönetim kumandasına sahip olması avantajlarından bir kaçı.

Bariyer çeşitlerimiz , bir çok teknolojik sistem ile de entegre çalışabilmektedir.Araç plaka okuma ve kartlı geçişi tanımlama gibi özellikler barındırır.İhtiyacınız olan bariyer modelini sizler için kısa sürede üreteceğimiz gibi hemen teklif al butonumuz ile de fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Heading

Hızlı Servis Talep Formu

7/24 Uzman Servis Hizmeti

Servis BölgesiServis Fiyatı
Kadıköy350TL
Üsküdar350TL
Ümraniye350TL
Ataşehir350TL
Maltepe350TL
Pendik450 TL
Bakırköy700TL
Avcılar850TL
Sarıyer650TL
Beşiktaş600TL

Markalar