Fotoselli Kapı

Ana sayfa / Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı

Hizmet Detay

Fotoselli Kapı Servis, Montaj ve Satış Hizmeti

FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

Fotoselli kapı yıllardır öne gelen kapı anlayışının birer eseri adeta.Günümüzde kolaylığı ve şıklığı ile tercih edilmektedir.Modern şehirleşme ile nerdeyse bütün mağazalarda kullanılmaya başlanmış , estetiğin ve tasarımın kapı alanındaki öncülüğünü yapmıştır.Fotoselli kapılar yüksek yalıtım özelliğiyle kışın ,sıcağı içine hapseder ve soğuk havayı uzak tutar.Yazın ise,içerideki soğuyan havayı dışarıda olan sıcak hava ile irtibatını keserek yüksek yalıtım özelliği sağlar.

Fotoselli kapı , mimarların plazalarda,işletmelerde ve beyaz yakalıların çalıştığı mekanlar diye tabir ettiğimiz yerlerde kullandığı favori kapılarından biridir.Standart iki çeşidi vardır.Bunlar:tek ve çift açılır kapı şeklindedir.

Haricen bir çok faydası bulunmakta;

 • Mekanın , yani işletmenin estetik görünmesini sağlar.
 • Isı yalıtımı özelliğiyle ortamın sıcaklığını/soğukluğunu korur.
 • Kullanımı kolay olması sebebiyle her yerde tercih edilir.
 • Hızlı açılıp kapanması ile insan yoğunluğuna çözüm olmaktadır.
 • Özellikle lüks mağazalarda ve işletmelerde kullanılır.Bunun nedeni çalışırken sessiz ve opsiyonel olması.

Firmamızın titizliği ve kusursuz bir mühendisliği ile üretilen bu kapılar en çok sizin mağazanıza yakışacaktır.Tercihiniz bu yönde olurken son derece uzun ömürlü olmasını ve pratik bir kullanıma sahip olduğunu unutmayınız.Firmamız fotoselli kapı modelini siz seçkin insanların mağazalarına titizlikle kuracağından emin olabilirsiniz.İşini profesyonelliğe dökmüş firmamız hizmetinizde.

FOTOSELLİ KAPI ÇEŞİTLERİ

Fotoselli kapı çeşitleri günümüz işletmelerinin ihtiyacına göre şekillenmektedir.

Fotoselli Teleskopik Kapı

 • Teleskopik kapılar, sağ,sol ve sabit şekilde açılmaktadır.Kapının kanatları kendi aralarında kayarak geçtiği için teleskop adını almıştır.Genellikle mağazalarda,işletmelerde ve otellerde kullanılmaktadır.

Fotoselli Ameliyathane Kapısı ve Sedye Transfer Kapısı;

 • Modern hastanelerde kullanılan bu kapı türü , steril bir alan isteyen yerlerde kullanılır.Bu modelinin ,otomatik ve tek yöne itilebilen çeşidi bulunmaktadır.Ameliyat odalarına girişlerde, acil servislerde kullanılır.Uzun ömürlü olması önemli tercih sebeplerinden biridir.

Otomatik Hermetik Kapı;

 • Ses, hava ve bir çok konuda yalıtım isteyenlerin ihtiyaçlarına uygun bir kapı çeşidi.Ses kayıt ortamlarında , laboratuvarlarda ve daha çok işin profesyonel tarafına kaçmış olan bir hizmettir.Toz tutmayan, el değmeden açılabilirliği ve son derece ergonomik olması tercih sebeplerinden biri.

Fotoselli Cam Kapı

 • Estetik açıdan hoş olmasını isteyen işletmeler için tavsiye üründür.Son zamanların istenen özelliği olan şeffaflık ile müşterileri bu alana çekmiştir.Çift ve tek yöne açılır çeşitleri bulunmaktadır.

Dairesel Fotoselli Kapılar

 • Bir çok avm’de gördüğümüz kapı türüdür.Hava yalıtımı ve yüksek dayanıklılık eseri ürünüdür.Hem içe doğru hem de dışa doğru açılan türleri mevcuttur.

Fotoselli Akordiyon Kapı

 • Diğer kapı çeşitlerinin yetmediği yerde kullanılır.Alan darlığına alternatif olarak bulunmuştur.Dışa doğru,içe doğru açılan türleri vardır.Teleskopik kapılara benzemektedir.

90 Derece Kapı Otomasyonu

 • Bina girişlerinde veya oda girişlerinde kullanılır.Geniş bir kullanım alanına ve pratik bir kullanıma sahip olması onu özel yapan nedenlerden biridir.

Panik Açılır Fotoselli Kapı Kayar (Breakout Kapı)

 • Bir çok panik haline özel olarak üretilmiş kapı çeşididir.Özellikle yangın durumlarında işlevselliği ile canlar kurtarmaktadır.
Fotoselli Teleskopik Kapı
Fotoselli Ameliyathane Kapısı ve Sedye Transfer Kapısı
Otomatik Hermetik Kapı
Fotoselli Cam Kapı
Dairesel Fotoselli Kapılar
Fotoselli Akordiyon Kapı
90 Derece Kapı Otomasyonu
Panik Açılır Fotoselli Kayar Kapı (Breakout Kapı)

 

Heading

Hızlı Servis Talep Formu

7/24 Uzman Servis Hizmeti

Servis BölgesiServis Fiyatı
Kadıköy350TL
Üsküdar350TL
Ümraniye350TL
Ataşehir350TL
Maltepe350TL
Pendik450 TL
Bakırköy700TL
Avcılar850TL
Sarıyer650TL
Beşiktaş600TL

Markalar