Garaj Kapısı

Ana sayfa / Garaj Kapısı

Hizmet Detay

Garaj Kapısı Servis, Montaj ve Satış Hizmeti

GARAJ KAPI SİSTEMLERİ

Garaj Kapısı

Garaj kapısı konusunda bir çok iddamız bulunmakta.Garaj kapısı ürünlerimiz ile: hırsızlıklara dayanaklı,düşük maliyetli, bakımı kolay olan son teknoloji ürünler sunar.Bu konuda en önemli olan püf noktalardan biri garajınızın ortamına göre kapı üretimi yapılmasıdır.Standart üretimden kaçınılıp , garajın ortamına göre geliştirilmiş özelliklere sahip olmalarıdır.Ekibimiz garaj kapısının yapılacağı yeri inceler ve oraya uygun bir garaj kapısı geliştirir.Eğer aşağıda bahsettiğim garaj kapısı çeşitleri sizlere uymuyorsa özel olarak yapılır.

  • Tavana doğru açılan kapı , bu modelimiz ile kapının yüzde yüz açılması hedeflenmektedir.Ayrıca dışarı taşması gibi bir durum söz konusu değildir.
  • 90 derece açılır kapı , bu modelimiz ise dışarıya doğru iki parça şeklinde açılmaktadır.Mümkün oldukça garajdan en çok verimi almanızı sağlar.
  • Yukarı kaldırılarak açılan kapı , tavana doğru açılan kapı türüne göre tam açılmamaktadır.
  • Yana doğru açılan kapı , garajınızın yüksekliğini en verimli kullanabileceğiniz kapı türlerinden birisi.Kapının yüzde yüz açılması ile kolaylık sağlanır.

Bunların yanında yüksek hızda açılıp kapanmasına elveriş veren uygun motor ve yay sistemine sahiptir.Otomatik kapanma özelliğinin yanında bir çok emniyet özelliğine de uyumludur.Garaj kapısı konusunda ileri teknolojilerimiz ile sizleri memnun edecek.Ortaya çıkardığımız ürünler ile de sizleri ikinci defa memnun etmeye çalışacağız.

Firmamız size sağladığı ürünlerde uzun ömürlülük garantisi verir.Ayrıca bu piyasada kalitesi ile adından söz ettirmekte.

GARAJ KAPI ÇEŞİTLERİ

Garaj kapısı çeşitlerimiz dekoratif ve estetik açıdan evine değer katacak cinsten.Modern teknoloji eklentileri ile ısı yalıtımı , düşük bakım masrafı gibi bir çok konuda sizi memnun edecek.

Panjur tipi garaj kapısı

  • Garaj içinde ve dışında alan yetersizliğinde tercih edilen modeldir.Garaj kapısının sarmal şeklinde dolanarak yukarı çıkması alan tasarrufu sağlar.Diğer bir adı ‘stor kapı’ olarak bilinmektedir.

Seksiyonel garaj kapısı

  • Uyum ve estetik konusuna önem verenler için bir tercihtir.Bu kapı sayesinde garaj kapınız eviniz ile bir bütün olacaktır.

Yana kayar garaj kapısı

  • En çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.Rampalar ve geniş girişleri olan yani alan yetersizliği olmayan kullanıcılar için üretilmiştir.İleri geri şeklinde işleyen bir yapıya sahiptir.

Tek parça garaj kapısı

  • Diğerlerine göre yapıca basit olması onu pratik ve kolay kılmakta.Geniş alana sahip olan garajlarda kullanılır.Alan yetersizliği sorunundan yakınanlar için iyi bir tercih değildir.Yukarı geri ve yukarı dışa doğru açılan tiptedir.

Menteşeli garaj kapısı

  • Güç gerektirmeyen pratik kullanıma sahiptirler.İçe ve dışa açılan mekanizmaya

Bu şekilde garaj kapısı çeşitlerimiz bulunmaktadır.Sağlamlığı , kalitesi , uzun ömürlü oluşu ve güvenlik açısından artıları vardır. Firmamız garajlarınıza estetik katacak ürünleri ile hizmetinizde.Estetiğin yanı sıra güvenliğinize de önem vermekte.

 

Heading

Hızlı Servis Talep Formu

7/24 Uzman Servis Hizmeti

Servis BölgesiServis Fiyatı
Kadıköy350TL
Üsküdar350TL
Ümraniye350TL
Ataşehir350TL
Maltepe350TL
Pendik450 TL
Bakırköy700TL
Avcılar850TL
Sarıyer650TL
Beşiktaş600TL

Markalar