Sürgülü Kapı

Ana sayfa / Sürgülü Kapı

Hizmet Detay

Sürgülü Kapı Servis, Montaj ve Satış Hizmeti

SÜRGÜLÜ KAPI SİSTEMLERİ

Sürgülü kapı modellerimiz her ihtiyaca uygun bir şekilde üretilmiştir.Bir odayı diğer odadan ayırmak istediğinizde veya evinizin kapısında kullanabilirsiniz.Kurumsal alanda ise hastanelerin giriş bahçelerinde,okullarda ve çeşitli kamu binalarında kullanılır.Özellik emniyet güçlerinin kullanması ile bilinir.Sürgülü kapı modellerinin pencereleri ,hem ahşaptan hem de pcv maddesinden yapılabilmektedir.Sürgülü kapı modellerimizde camlarının çok sayıda çeşitliliği vardır.Buzlu camlar ve renkli camlar gibi.Görüldüğü gibi bir çok alternatif bulunmaktadır.Dar alanlarda kullanılması , içe dışa açılır şeklinde olması alandan tasarruf ettirir.

Son zamanlarda bu okullarda , bahçeli evlerde ve özel mülk sayılan konutlarda çok tercih edilmesi bizi şaşırtmış durumda.Firmamız sizler için otomatik bir özelliğe sahip , istenilen hızda açılıp kapanmasını sağlayabilecek motorlar ile her türlü isteklere yanıt verebilmekte.Uzun ömürlü oluşu en büyük avantajlardan birisi. Binbir çeşit modeller onu ilgi odağı yapmıştır.

Mahrem bir yerin kapısı ise sizlere buzlu camdan oluşan modelimizi önerir.Eğer odalar arası bir kapı ise genellik ahşap modellerimizi tavsiye ederiz.Geniş bir balkon havzası olanlar için ise camdan oluşan büyük şeffaflık ötesi modellerimizi kendilerine gösteriyoruz.

Site tarzı toplu konutların olduğu yerlerde yaptırabileceğiniz sürgülü kapı sistemi otomatik araç tanıma özelliği ile güvenlik konusunda sorularınızı gidermekte.İleri teknoloji eklentilere sahip olan bu modellerimiz görücülerinin hizmetinde.

SÜRGÜLÜ KAPI ÇEŞİTLERİ

Sürgülü Kapı Çeşitleri

 Sürgülü kapı çeşitleri bir elin parmaklarını geçmeyecek çeşitte model sayısına sahiptir.Kullanım amacından tutun pratikliğine , kolay ve basit oluşuna , bakımının az emek isteyen türden özelliklere sahip olması avantajlarından bir kaçı sadece.

Duvar İçi Sürgülü Kapı Modelleri

İçe doğru açılan bu kapı modeli diğerlerine nazaran farkı budur.Özel teknikler ve eklentiler ile duvarın içine girmesi yani açıldığı zaman gözle görülmeyen bir kapı görüntüsü sağlar.Firmamız hariç henüz çoğu firmada olmaması bu modeli ender kılmakta.Her iki yana açılabilir özelliği onu alandan tasarruf etmesini sağlıyor.

Pvc Sürgülü Kapı Modelleri

Her türlü ev,mekan,mağaza gibi yapılarda farklı renklerde ve değişik kullanım tarzlarına göre düzenlemesi yapılabilir.Kullanım çeşitliği , yapıldığı yerin çevresi ile uyumlu olması can alıcı noktalardan.Bu tür modeller fiyat-performans ürünleridir diyebiliriz.Ekonomik bir bütçe ile bu modellerde maximum verim alabilirsiniz.Son olarak bu model : suya,toza,neme,yıpranmaya karşı dayanaklıdır.Bu yönden sizi memnun edecektir.

Sürgülü kapı modelleri son derece tecrübeli kadromuz tarafından piyasanın üstü şartlarda kaliteli bir şekilde üretilir.Müşterilerimizin en çok bu model kapıyı tercih etmesi bizi bu modelde çeşitliliği ve kaliteyi arttırma yönelimine itmiştir.Sürgülü kapı modelleri çeşitliliği ile sizleri Firmamızın mağazasına bekler.

Heading

Hızlı Servis Talep Formu

7/24 Uzman Servis Hizmeti

Servis BölgesiServis Fiyatı
Kadıköy350TL
Üsküdar350TL
Ümraniye350TL
Ataşehir350TL
Maltepe350TL
Pendik450 TL
Bakırköy700TL
Avcılar850TL
Sarıyer650TL
Beşiktaş600TL

Markalar